Značky

V Sensualité milujeme skutečně kvalitní kosmetiku. Pro péči o vaši krásu jsme vybrali produkty, které nás samotné přesvědčily o své kvalitě. Pracujeme s prvotřídními produkty francouzských profesionálních značek Maria Galland a Thalgo a nehtové péče Londontown. 

Thalgo Maria Galland Londontown
péče o pleť péče o tělo péče pro muže

Thalgo je synonymem pro přírodní kosmetiku té nejvyšší kvality. Kombinace prvků z mořských řas a jedinečných minerálů je zrozena pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť. Léčivá síla z mořských řas je typická svými silně regeneračními a samočistícími procesy. Předností značky Thalgo je zejména to, že ve svých produktech nepoužívá žádné složky živočišného původu, parabeny, minerální oleje nebo geneticky modifikované suroviny. Důkazem kouzelné přírodní léčivé síly produktů Thalgo je také to, že zásadně své přípravky netestuje na zvířatech.

Koupit
péče o pleť

Francouzská „haute-cosmetique“ Orlane je průkopníkem v kosmetické péči proti stárnutí. Ve svých laboratořích kombinuje přírodní a biotechnologické principy. Díky moderním poznatkům a kvalitním surovinám Orlane nabízí několik výjimečných programů proti stárnutí, řadu jedinečných odličovacích produktů, nebo exkluzivní přípravky pro péči o různé typy pleti. Se stejným přístupem vyvíjí také přípravky pro celé tělo, a pečuje o něj se zeštíhlujícími, zpevňujícími a hydratačními účinky. Nedílnou součástí portfolia je také dekorativní kosmetika a okouzlující parfémy.

Koupit
péče o pleť péče o tělo péče pro muže

MARIA GALLAND PARIS je jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako vaše pleť. Tato exkluzivní kosmetika doslova harmonizuje vnitřní i vnější krásu. Kouzelníci z laboratoří této značky pracují s mikročásticemi zlata, výtažky z kaviáru, omlazujícími fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Výsledkem jsou takřka nadpozemské produkty, které potěší každý kousek vašeho těla. Kromě pěsticích produktů a balzámů obsahuje portfolio značky Maria Galland také opalovací přípravky, speciální pánskou kosmetiku nebo výjimečný make-up.

Koupit
Manikúra a pedikúra>

Orly je vysoce kvalitní přírodní nehtová kosmetika bez toxických látek. Základem skvělé a dlouhotrvající manikúry jsou především zdravé nehty a pokožka. Touto filozofií žije značka Orly už od svého založení Jeffem Pinkem, který je považován za otce francouzské manikúry. Díky svým 28 druhům nehtových péčí se tak soustředí nejen na krásu, ale také na výživu. Nehtové procedury Orly představují unikátní péči pro zdravý růst nehtů, pečující přípravky na kůžičku a nehtové lůžko, přípravky pro odmaštění, důkladnou dezinfekci, korekci či hýčkající masáže. Dopřejte tedy tu nejlepší péči také svým nehtům.

Koupit

Školicí centrum

V moderně zařízeném školicím centru poskytujeme profesionálům i zájemcům z řad veřejnosti odborná školení v oblasti estetické kosmetiky. Přijďte načerpat nové poznatky v oblasti kosmetické péče, abyste dokázali uspokojit i nejnáročnější klientelu, či už navždy věděli, jak se s absolutní dokonalostí starat o svou pleť.

Mám zájem