Značky

V Sensualité milujeme skutečně kvalitní kosmetiku. Pro péči o vaši krásu jsme vybrali produkty, které nás samotné přesvědčily o své kvalitě. Pracujeme s prvotřídními produkty francouzských profesionálních značek Maria Galland a Thalgo a nehtové péče Londontown. 

Thalgo Maria Galland Londontown
péče o pleť péče o tělo péče pro muže

Thalgo je synonymem pro přírodní kosmetiku té nejvyšší kvality. Kombinace prvků z mořských řas a jedinečných minerálů je zrozena pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť. Léčivá síla z mořských řas je typická svými silně regeneračními a samočistícími procesy. Předností značky Thalgo je zejména to, že ve svých produktech nepoužívá žádné složky živočišného původu, parabeny, minerální oleje nebo geneticky modifikované suroviny. Důkazem kouzelné přírodní léčivé síly produktů Thalgo je také to, že zásadně své přípravky netestuje na zvířatech.

Koupit
péče o pleť péče o tělo péče pro muže
MARIA GALLAND

MARIA GALLAND PARIS je jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako vaše pleť. Tato exkluzivní kosmetika doslova harmonizuje vnitřní i vnější krásu. Kouzelníci z laboratoří této značky pracují s mikročásticemi zlata, výtažky z kaviáru, omlazujícími fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Výsledkem jsou takřka nadpozemské produkty, které potěší každý kousek vašeho těla. Kromě pěsticích produktů a balzámů obsahuje portfolio značky Maria Galland také opalovací přípravky, speciální pánskou kosmetiku nebo výjimečný make-up.

Koupit
Manikúra a pedikúra>
LONDONTOWN

Značka LONDONTOWN® je zdravější alternativou k tradičním lakům a péčím na nehty. Lakování s Londontown je opravdový zážitek. Úchvatné trendy odstíny navíc s velmi prospěšným složením. Laky Lakur i péče Kur jsou obohacené o rostlinné složky, které obnovují a posilují nehty s každou aplikací. Laky na nehty jsou obohacené o unikátní Florium Komplex z dílny Londontown. Jedná se o koktejl extraktů rostlin a vitamínů: olej z řepkového květu, pupalkový olej, extrakt z heřmánku, česneku, okurky a vitamín E. A také jsou veganské a samozřejmě netestované na zvířatech.

Koupit

Školicí centrum

V moderně zařízeném školicím centru poskytujeme profesionálům i zájemcům z řad veřejnosti odborná školení v oblasti estetické kosmetiky. Přijďte načerpat nové poznatky v oblasti kosmetické péče, abyste dokázali uspokojit i nejnáročnější klientelu, či už navždy věděli, jak se s absolutní dokonalostí starat o svou pleť.

Mám zájem