O nás

Jsme beauty salon, který do Brna přináší francouzskou eleganci a smyslnost. Díky vybrané francouzské kosmetice a týmu profesionálů vám pomáháme objevovat lásku k vlastní kráse, pečujeme o vás a posilujeme vaše sebevědomí. Kromě kvalitní kosmetiky čerpáme z Francie také know-how v péči o pleť, vlasy nebo nehty díky pravidelnému školení. Při každé návštěvě u nás najdete klid, relaxaci a péči, kterou si zasloužíte.

Nejen brněnským zákazníkům poskytujeme zkrášlující služby již od roku 1998. V průběhu let jsme naše služby rozšiřovali a zdokonalovali. Dnes naše služby o pleť, pokožku nebo vlasy stojí na vysoce kvalitní francouzské kosmetice značek Thalgo, Maria Galland, M-Ceutic, Orlane, L´Oréal nebo Kérastase, o vaše nehty se poté staráme špičkovou nehtovou kosmetikou značky Orly.

Produkty těchto značek jsou založené na kvalitních surovinách, moderních technologických postupech a obsahují přírodní látky bez příměsí toxických látek. V našem salonu můžete také zrelaxovat při thajské masáži nebo se prohřát a získat trochu bronzu v našem soláriu.

Ideály

Stojíme na vzájemné důvěře a spoléháme na sebe. Jsme prostě tým!

Odbornost

Nemícháme elixír věčného mládí, ale víme, jak pečovat nejen o vaši pleť.

Otevřenost

To, co dokážeme, si nenecháváme pro sebe. Rádi se o naše vědomosti podělíme.

Důvěra

Víme, co potřebujete. Proto se můžete bez obav svěřit do našich rukou.

Náš tým

První, s kým se u nás  v salonu potkáte, bude usměvavá Žanda. Jako spa manažerka vám nejen poradí, která procedura bude pro vás nejlepší, ale také najde vhodný termín na její uskutečnění. 

Žaneta Mandelíková

SPA manažer

Pro Irču je zaměstnání koníčkem. Je vyškolená přímo od školitelek výrobců francouzských značek. Největší odměnou pro ni je, že klientky jsou s její prací spokojené a že má s nimi kamarádský vztah.

Irena Glac

kosmetička

 Lucka je naší dlouholetou kosmetičkou a vizážistkou. Do své práce je zamilovaná tak moc, že k ní odskakuje i od svých mateřských povinností. Lucku těší, když může svým klientům poradit i pomoct. 

Lucie Soldánová

kosmetička

Kamča je stálicí našeho kosmeticko-vizážistického týmu. Svou odbornost si doplňovala během mateřské pauzy. Je odbornicí na všechny naše značky Thalgo, Maria Galland, Orlane a Orly.

Kamila Doležalová

kosmetička

 Katka je komunikativní a přátelská, má dlouholetou praxi. Absolvovala řadu odborných školení a pracovních stáží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Její náplní práce je péče o vlasy a poradenství. 

Katka Večeřová

kadeřnice

Sujith pracuje v oboru už 20 let a věnuje se hlavně thajským, relaxačním a marma masážím. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně, na základě jeho potřeb nebo zdravotních problémů.

Sujith Rajapaksha

masér