O nás

Jsme beauty salon, který do Brna přináší francouzskou eleganci a smyslnost. Díky vybrané francouzské kosmetice a týmu profesionálů vám pomáháme objevovat lásku k vlastní kráse, pečujeme o vás a posilujeme vaše sebevědomí. Kromě kvalitní kosmetiky čerpáme z Francie také know-how v péči o pleť, vlasy nebo nehty díky pravidelnému školení. Při každé návštěvě u nás najdete klid, relaxaci a péči, kterou si zasloužíte.

Nejen brněnským zákazníkům poskytujeme zkrášlující služby již od roku 1998. V průběhu let jsme naše služby rozšiřovali a zdokonalovali. Dnes naše služby o pleť, pokožku nebo vlasy stojí na vysoce kvalitní francouzské kosmetice značek Thalgo a Maria Galland, L´Oréal nebo Kérastase, o vaše nehty se poté staráme špičkovou nehtovou kosmetikou značky Orly a London Town.

Produkty těchto značek jsou založené na kvalitních surovinách, moderních technologických postupech a obsahují přírodní látky bez příměsí toxických látek. V našem salonu můžete také zrelaxovat při thajské masáži nebo se prohřát a získat trochu bronzu v našem soláriu.

Ideály

Stojíme na vzájemné důvěře a spoléháme na sebe. Jsme prostě tým!

Odbornost

Nemícháme elixír věčného mládí, ale víme, jak pečovat nejen o vaši pleť.

Otevřenost

To, co dokážeme, si nenecháváme pro sebe. Rádi se o naše vědomosti podělíme.

Důvěra

Víme, co potřebujete. Proto se můžete bez obav svěřit do našich rukou.

Náš tým

První, s kým se u nás  v salonu potkáte, bude usměvavá Saša. Ochotně s vámi vybere tu nejvhodnější proceduru a najde vhodný termín.
Jejím cílem je vždy spokojený zákazník.

Alexandra Kalvodová

recepční / provozní

Elena má za sebou dlouholetou praxi. Ovládá nejen kosmetiku a péči o tělo, ale také laminaci obočí a lash lifting. Jejím koníčkem je sport a zdravá výživa. Ráda pečuje o sebe a s radostí se postará i o své klienty.

Elena Ruban

kosmetička

Kamila je s námi od samého začátku. Kosmetika je pro ni koníčkem. Pomůže vám s péčí o pleť a společně zkonzultujete vhodné produkty na péči doma. Mimo kosmetiku je její vášní i manikúra a pedikúra.

Kamila Toncrová

kosmetička

Karolína je naše specialistka na péči
o vlasy. Každému zákazníkovi vždy poradí s vhodným střihem i barvou vlasů.
Má obrovský talent a my jsme moc rádi,
že je součástí našeho týmu. Její práci
si můžete prohlédnout na Instagramu @sensualite.beauty

Karolína Kršková

kadeřnice

Viera vaše svaly dokonale uvolní. Ovládá převážně klasické masáže, ale také si u nás můžete odpočinout při medové masáži.

Viera Klíčová

masérka