O nás

Jsme beauty salon, který do Brna přináší francouzskou eleganci a smyslnost. Díky vybrané francouzské kosmetice a týmu profesionálů vám pomáháme objevovat lásku k vlastní kráse, pečujeme o vás a posilujeme vaše sebevědomí. Kromě kvalitní kosmetiky čerpáme z Francie také know-how v péči o pleť, vlasy nebo nehty díky pravidelnému školení. Při každé návštěvě u nás najdete klid, relaxaci a péči, kterou si zasloužíte.

Nejen brněnským zákazníkům poskytujeme zkrášlující služby již od roku 1998. V průběhu let jsme naše služby rozšiřovali a zdokonalovali. Dnes naše služby o pleť, pokožku nebo vlasy stojí na vysoce kvalitní francouzské kosmetice značek Thalgo a Maria Galland, L´Oréal nebo Kérastase, o vaše nehty se poté staráme špičkovou nehtovou kosmetikou značky Orly a London Town.

Produkty těchto značek jsou založené na kvalitních surovinách, moderních technologických postupech a obsahují přírodní látky bez příměsí toxických látek. V našem salonu můžete také zrelaxovat při thajské masáži nebo se prohřát a získat trochu bronzu v našem soláriu.

Ideály

Stojíme na vzájemné důvěře a spoléháme na sebe. Jsme prostě tým!

Odbornost

Nemícháme elixír věčného mládí, ale víme, jak pečovat nejen o vaši pleť.

Otevřenost

To, co dokážeme, si nenecháváme pro sebe. Rádi se o naše vědomosti podělíme.

Důvěra

Víme, co potřebujete. Proto se můžete bez obav svěřit do našich rukou.

Náš tým

První, s kým se u nás  v salonu potkáte, bude usměvavá Alena. Ochotně s vámi vybere tu nejvhodnější proceduru a najde vhodný termín.
Jejím cílem je vždy spokojený zákazník.

Alena Trnečková

recepční / provozní

Pro Irču je zaměstnání koníčkem. Je vyškolená přímo od školitelek výrobců francouzských značek. Největší odměnou pro ni je, že klientky jsou s její prací spokojené a že má s nimi kamarádský vztah.

Irena Glac

kosmetička

Nikča se od školy věnovala pedikúře a teď se rozhodla posunout dál k pleťové kosmetice. Poctivě čerpá naše know-how a brzy z ní bude profík. Moc se na vás těší.

Nikola Slezáková

kosmetička

 Katka je komunikativní a přátelská, má dlouholetou praxi. Absolvovala řadu odborných školení a pracovních stáží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Její náplní práce je péče o vlasy a poradenství. 

Katka Večeřová

kadeřnice

Karolína je naše specialistka na barvení vlasů. Prostě ho miluje. Nebojí se experimentů a ochotně a dobře vám poradí. V barvení a střihu má několik let praxe.

Karolína Kršková

kadeřnice

Petr je posedlý studiem lidského pohybu. Je terapeutem, masérem a lektorem jógy, pilates a dalších zdravotních cvičení. Je nadšeným zastáncem buddhismu a učitelem reiki.

Petr Věrný

masér, terapeut a lektor