Úpravy obočí

Dokonalému vzhledu každé ženy vévodí upravená a opečovávaná tvář. A středobodem tváře jsou oči. Probuďte svou krásu díky zvýraznění a správné péči o své obočí. Oči dokáží upoutat pozornost k vašemu vzhledu. Podtrhněte svou osobnost a sílu každého pohledu nejen dokonalými řasami, ale také elegantně upraveným obočím. Nechte své obočí vykvést do krásy pod dotyky našich specialistů.

Rezervace
>

Rozdílné tvary obočí, narušená pokožka kvůli nešetrnému vytrhávání nebo nedostatečná výživa obočí. V našem salonu se o vše postaráme, aby také z vašeho obočí vyzařovala krása a šarm. Protože ke skutečně dokonalému vzhledu vaší tváře je potřeba správně pečovat o každý její kousek. Nechte se tedy hýčkat také v této části tváře a dopřejte si jemný a hřejivý dotek rukou našich specialistů. 

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára