Tělové rituály

Nechte se hýčkat našimi pečujícími tělovými rituály a probuďte ve svém těle novou energii. Vydechněte a užijte si skutečný zážitek pro celé tělo. Krásné tělo vyžaduje dokonalou péči. Kromě kvalitních tělových krémů našich značek, které můžete používat také doma, proto svému tělu dopřejte také výjimečný relax při našich tělových rituálech. Vaše pokožka se vám za takovou péči odvděčí dlouhotrvající krásou.

Rezervace
>

Při našich speciálních tělových rituálech můžete alespoň na chvíli uniknout každodennímu shonu a užít si jedinečné uvolnění a relax. Díky našim zábalům, maskám a speciálním masážím zbavíme vaše tělo škodlivých látek, stresu a únavy, a dodáme mu minerály a živiny, pevnost a zdravý vzhled. Každým rituálem probudíme vaši životní sílu a darujeme vám pocit pohody a naprosté vyrovnanosti.

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára