Přístrojová ošetření pleti

Nechte svou pleť rozzářit! Díky pokročilým technologiím vám ve tváři vykouzlíme dlouhotrvající krásu, která vzbudí pozornost všude, kam se vydáte. Kvalita pleti velmi ovlivňuje vaše sebevědomí. Abyste svou pleť mohla milovat a mohla se cítit sebevědomě, probudíme krásu vaší pleti šetrným a účinným ošetřením našimi přístroji. Protože pouze dokonale čistá pleť může opravdu zářit. 

Rezervace
>

K ošetření pleti využíváme pokročilé ultrazvukové a radiofrekvenční špachtle značky iBeauty, díky kterým vaši pleť dokážeme hloubkově vyčistit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, regenerovat, detoxikovat a hydratovat. Naše ošetření vám tak efektivně pomohou řešit potíže s citlivou pletí, se stárnutím zralé pleti, s únavou pleti nebo s nedostatečnou hydratací. Dopřejte si tedy projasněnou, mladistvou a svěží pleť!

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára