Pedikúra

Odměňte své nohy za jejich každodenní věrnou službu skutečně kvalitní ošetřující péčí z rukou našich specialistů. Kombinace hýčkajících postupů, šetrných doteků a kvalitních přípravků značky Orly zaručuje skutečný zážitek pro vaše nohy.

Rezervace
>

Pomůžeme vám vyřešit popraskanou kůži, vyživit lámající se nehty nebo projasnit pokožku vašich nohou. Využíváme vysoce kvalitní ošetřující prostředky, které vašim nohám dopřejí tu správnou regeneraci a pocit znovuzrození. A pro podtržení vašeho dokonalého vzhledu pracujeme s výjimečnou produktovou řadou nehtové kosmetiky Londontown. Ať už budete chtít být elegantní, nebo budete chtít ukázat svoji divokost, s laky Londontown na vašich nehtech vždy vytvoříme vysoce odolnou manikúru s krásným leskem.

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 

Značky se kterými pracujeme.

nehtová kosmetika Londontown

nehtová kosmetika Londontown

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára