Masáže

Svěřte se do rukou našeho specialisty na masáže, Sujitha, a poznejte kouzelné dotyky, které ve vašem těle probudí novou sílu. 

Sujith pochází ze Srí Lanky. Z míst, kde se zrodila ayurvéda a kde je masáž nedílnou součástí místní kultury. Nejen díky svému původu, ale také díky 20 letům zkušeností v luxusních wellness centrech, jsou tak jeho ruce skutečně zázračné a každým dotykem vaše tělo uvolní, zregeneruje a probudí v něm novou energii.

Objednat se
>

Sujith je skutečným kouzelníkem, který vám ukáže sílu klasických, thajských, ayurvédských a marma masáží. Díky svému individuálnímu přístupu dokáže přesně určit, co vás trápí, a svými dotyky tento problém vyřeší. Různými druhy masáží Vaše tělo zbaví únavy, zatuhlosti a napětí, a pomůže prokrvit pokožku, odvést z těla toxiny a harmonizovat tělo i mysl. Každý jeho dotek pro vás bude magickým zážitkem.   

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání,skvělé poradenství,bleskové dodání,jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Někdo by se na vás vykašlal,ale tady na jsou to skvělý profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára