Masáže

Svěřte se do rukou našeho specialisty na masáže, Sujitha, a poznejte kouzelné dotyky, které ve vašem těle probudí novou sílu. 

Sujith pochází ze Srí Lanky. Z míst, kde se zrodila ayurvéda a kde je masáž nedílnou součástí místní kultury. Nejen díky svému původu, ale také díky 20 letům zkušeností v luxusních wellness centrech, jsou tak jeho ruce skutečně zázračné a každým dotykem vaše tělo uvolní, zregeneruje a probudí v něm novou energii.

Sujith říká: „Ajurvéda ja prastará medicína a roste s naší kulturou a filozofií. Doufám, že přispěji v rámci ajurvédy ke zdravějšímu, šťastnějšímu a mírumilovnějšímu světu.“

Objednat se
>

Sujith je skutečným kouzelníkem, který vám ukáže sílu klasických, thajských, ayurvédských a marma masáží. Díky svému individuálnímu přístupu dokáže přesně určit, co vás trápí, a svými dotyky tento problém vyřeší. Různými druhy masáží Vaše tělo zbaví únavy, zatuhlosti a napětí, a pomůže prokrvit pokožku, odvést z těla toxiny a harmonizovat tělo i mysl. Každý jeho dotek pro vás bude magickým zážitkem.   

Tradiční masáž Vás skvěle uvolní po náročném dni. Klasická masáž je tradičním základem péče o pohybový a oběhový systém. Uvolňuje celé tělo a odstraňuje únavu, ochablost. Provádí se vydatnějšími hmaty, které uvolňují kožní napětí a napomáhají prokrvení kůže a svalů. Masér se zaměří na partie dle Vašich potřeb. Především dokonale prokrví a uvolní zádové svaly, které jsou ztuhlé nedostatkem pohybu, špatným držením těla či stresem. Tím se potažmo uvolňuje celý pohybový aparát. Prokrvení během masáže zároveň zrychluje látkovou výměnu a podporuje tak odplavování nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem. Masáž tedy prospívá celému tělu včetně kloubů či vnitřních orgánů. Regeneruje organismus a odstraňuje únavu. Dodá pocit lehkosti tělu i mysli.

Thajská masáž působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při thajské masáži vyvíjí masér tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly, využívá metod protahování a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Po absolvování thajské masáže se dostavuje pocit příjemného psychického a fyzického uvolnění. Masáž je prováděna suchou formou bez oleje.

Co je Ajurvéda?

Ajurvéda, tradiční indické lékařství, skrývá ve svém názvu "vědění o životě". Její kořeny sahají až 5 tisíc let do minulosti a je považována za nejholističtější systém péče o zdraví. Je zároveň vědou a uměním životosprávy pro dosažení dlouhověkosti. Jejím cílem je udržet v rovnováze tři dóši - základní energetické charakteristiky: váta (éter a vzduch), pitta (oheň a voda) a kapha (země a voda). Každý člověk se rodí s poměrem dóš dokonale vyváženým pro své potřeby. Narušení této rovnováhy ústí v nepříjemné pocity, poruchy, nemoci či bolesti. Jejich vznik chápe ajurvéda většinou jako psychosomatický. Ajurvéda je propracovaný systém doporučení ohledně životosprávy, dechových a tělesných cvičení, meditací, pročišťovacích technik, masáží, aromaterapeutických a bylinných receptur apod. Obnovuje vnitřní harmonii člověka.

Nabízíme nové 3 druhy ajurvédských masáží:

1. Abhyanga 

Olejová tělová masáž Abhyanga je jednou z ajurvédských očistných terapií. Jejich cílem je odplavení toxinů, což je klíč k prevenci nemocí, a obnova rovnováhy tří dóš (energetických typů) v těle. Uvolňuje tělo i mysl a přináší rovnováhu celé bytosti. K masáži se používá zahřátý olej shuyshapadi ze specifických bylin. Ulevuje od bolesti kloubů a svalů, působí protizánětlivě a intenzivně vyživuje a zjemňuje pokožku. Masáž Abhyanga pomáhá stimulovat krevní oběh, nervový a lymfatický systém. Pomáhá vyplavovat toxiny a škodlivé látky z těla, čímž chrání před předčasným stárnutím a pomáhá při léčbě chronických nemocí. Uvolňuje celkové napětí těla a mysli. Zvyšuje kvalitu spánku, energii a bdělost během dne. Tyto terapie jsou vhodné i jako doplněk pro zvýšení potence a plodnosti.

Před samotnou masáží promluvte s terapeutem o Vašich představách, problémech nebo možných kontraindikacích.

2. Shirodhara 

Olejová masáž hlavy Shirodhara je jednou z ajurvédských očistných terapií. Jejich cílem je odplavení toxinů, což je klíč k prevenci nemocí, a obnova rovnováhy tří dóš (energetických typů) v těle. Uvolňuje tělo i mysl. Přináší rovnováhu celé bytosti. Nechejte rozplynout své starosti a stres v tomto zklidňujícím, povzbuzujícím a očistném rituálu. 

Masáž Shirodhara přináší pocit dokonalé harmonie a hlubokou relaxaci. Základem této prastaré ajuvédské techniky je nalévání jemného proudu teplého oleje na oblast třetího oka (6. čakra). Součástí rituálu je i jemná masáž hlavy. Pomáhá při bolestech hlavy, migrénách a nespavosti a posiluje obranyschopnost. K masáži se používá zahřátý olej Mahanarayan ze sezamového oleje a specifických bylin. Ulevuje od bolesti, působí protizánětlivě a intenzivně vyživuje a zjemňuje podrážděnou a suchou pokožku hlavy. Před samotnou masáží promluvte s terapeutem o Vašich představách, problémech nebo možných kontraindikacích.

3. Pinda Sweda tělová masáž s pytlíčky 

Populární tělová masáž Pinda Sweda s nahřátými bylinnými pytlíčky (potli massage) je jednou z ajurvédských očistných terapií. Jejich cílem je odplavení toxinů, což je klíč k prevenci nemocí, a obnova rovnováhy tří dóš (energetických typů) v těle. Uvolňuje tělo i mysl. Přináší rovnováhu celé bytosti. Nechejte rozplynout své starosti a stres v tomto zklidňujícím, povzbuzujícím a očistném rituálu.

V ajurvédě se Pinda Sweda používá jako léčivá, relaxační masáž. Její uvolňující teplo vyvolává pocení a dokonalé uvolnění. Masáž je energická, omlazuje, posiluje a vyživuje tělo. Podporuje oběhový systém a odplavuje toxiny. Odvodňuje a pomáhá zmírňovat celulitidu. Skvěle se hodí k relaxaci unavených a ztuhlých svalů a bolavých kloubů spojených s artritickými obtížemi. Ulevuje od bolesti zad. Pozitivně přispívá k řešení nespavosti a odplavení stresu, zlepšení stavu při roztroušené skleróze, ochablosti a ochrnutí svalů. Zklidňuje a zlepšuje stav suché a podrážděné pokožky. Ajurvéda přináší rovnováhu celé bytosti. Před samotnou masáží promluvte s terapeutem o Vašich představách, problémech nebo možných kontraindikacích.

 
 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára