Masáže

Svěřte se do rukou našeho specialisty na masáže, Sujitha, a poznejte kouzelné dotyky, které ve vašem těle probudí novou sílu. 

Sujith pochází ze Srí Lanky. Z míst, kde se zrodila ayurvéda a kde je masáž nedílnou součástí místní kultury. Nejen díky svému původu, ale také díky 20 letům zkušeností v luxusních wellness centrech, jsou tak jeho ruce skutečně zázračné a každým dotykem vaše tělo uvolní, zregeneruje a probudí v něm novou energii.

Objednat se
>

Sujith je skutečným kouzelníkem, který vám ukáže sílu klasických, thajských, ayurvédských a marma masáží. Díky svému individuálnímu přístupu dokáže přesně určit, co vás trápí, a svými dotyky tento problém vyřeší. Různými druhy masáží Vaše tělo zbaví únavy, zatuhlosti a napětí, a pomůže prokrvit pokožku, odvést z těla toxiny a harmonizovat tělo i mysl. Každý jeho dotek pro vás bude magickým zážitkem.   

Tradiční masáž Vás skvěle uvolní po náročném dni. Klasická masáž je tradičním základem péče o pohybový a oběhový systém. Uvolňuje celé tělo a odstraňuje únavu, ochablost. Provádí se vydatnějšími hmaty, které uvolňují kožní napětí a napomáhají prokrvení kůže a svalů. Masér se zaměří na partie dle Vašich potřeb. Především dokonale prokrví a uvolní zádové svaly, které jsou ztuhlé nedostatkem pohybu, špatným držením těla či stresem. Tím se potažmo uvolňuje celý pohybový aparát. Prokrvení během masáže zároveň zrychluje látkovou výměnu a podporuje tak odplavování nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem. Masáž tedy prospívá celému tělu včetně kloubů či vnitřních orgánů. Regeneruje organismus a odstraňuje únavu. Dodá pocit lehkosti tělu i mysli.

Thajská masáž působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při thajské masáži vyvíjí masér tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly, využívá metod protahování a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Po absolvování thajské masáže se dostavuje pocit příjemného psychického a fyzického uvolnění. Masáž je prováděna suchou formou bez oleje.

Energetická a harmonizující Ajurvédská Marma masáž spočívá ve stimulaci marma bodů (vitálních bodů) a probouzí tak léčivou sílu ajurvédy. Odblokovává toky energií, jejichž blokády mohou způsobovat nemoci či předčasné stárnutí. Podporuje přirozené samočistící a léčivé procesy v těle. Přináší tělu a mysli rovnováhu a energii, zmírňuje bolesti, migrény, neurologické či zažívací potíže a zvyšuje cirkulaci. Zklidňuje mysl a přináší celkovou harmonii a mír, čímž pomáhá zmírňovat stres,  dlouhotrvající citové problémy a traumata.

A co jsou to marma body? 

V sanskrtu označuje "marma" otevřené, exponované nebo citlivé místo v těle. Můžeme je popsat i jako místa setkávání energií. Podobně jako v akupresuře propojují i marma body tělo a jeho orgány. Jsou to body na křižovatkách žil, svalů, kloubů, kostí, vazů a šlach. Věří se, že tyto vitální body jsou naplněny pranou, tedy energií životní síly, a prana se zde spojuje s okolním světem. Marma body mají vliv nejen na fyzické tělo, ale také na emocionální tělo, na mysl i duši. Celkem jich rozeznáváme 107.

Ztlačováním a masáží marma bodů můžeme čerpat energii z energetických zásob těla a podporovat tak zdraví. Masáž harmonizuje jednotlivé orgány a tělesné systémy jako je nervový, hormonální či lymfatický. Uvolňuje emoce, pomáhá zbavit se blokád a traumat. Vybrat si můžete z masáže hlavy, zad nebo nohou.

 
 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára