Masáže

Svěřte se do rukou našeho specialisty na masáže, Sujitha, a poznejte kouzelné dotyky, které ve vašem těle probudí novou sílu. 

Sujith pochází ze Srí Lanky. Z míst, kde se zrodila ayurvéda a kde je masáž nedílnou součástí místní kultury. Nejen díky svému původu, ale také díky 20 letům zkušeností v luxusních wellness centrech, jsou tak jeho ruce skutečně zázračné a každým dotykem vaše tělo uvolní, zregeneruje a probudí v něm novou energii.

Objednat se
>

Sujith je skutečným kouzelníkem, který vám ukáže sílu klasických, thajských, ayurvédských a marma masáží. Díky svému individuálnímu přístupu dokáže přesně určit, co vás trápí, a svými dotyky tento problém vyřeší. Různými druhy masáží Vaše tělo zbaví únavy, zatuhlosti a napětí, a pomůže prokrvit pokožku, odvést z těla toxiny a harmonizovat tělo i mysl. Každý jeho dotek pro vás bude magickým zážitkem.   

Tradiční masáž Vás skvěle uvolní po náročném dni. Klasická masáž je tradičním základem péče o pohybový a oběhový systém. Uvolňuje celé tělo a odstraňuje únavu, ochablost. Provádí se vydatnějšími hmaty, které uvolňují kožní napětí a napomáhají prokrvení kůže a svalů. Masér se zaměří na partie dle Vašich potřeb. Především dokonale prokrví a uvolní zádové svaly, které jsou ztuhlé nedostatkem pohybu, špatným držením těla či stresem. Tím se potažmo uvolňuje celý pohybový aparát. Prokrvení během masáže zároveň zrychluje látkovou výměnu a podporuje tak odplavování nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem. Masáž tedy prospívá celému tělu včetně kloubů či vnitřních orgánů. Regeneruje organismus a odstraňuje únavu. Dodá pocit lehkosti tělu i mysli.

Thajská masáž působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při thajské masáži vyvíjí masér tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly, využívá metod protahování a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Po absolvování thajské masáže se dostavuje pocit příjemného psychického a fyzického uvolnění. Masáž je prováděna suchou formou bez oleje.

Nabízíme nové 3 druhy ajurvédských masáží:

1. ABHYANGA - jedná se o olejovou masáž, která se zaměřuje především na relaxaci těla a mysli. Pomocí speciálních bylinných ajurvédských olejů dochází k uvolnění a harmonizaci celého těla. Abhyanga patří mezi základní ajurvédské procedury, které stimulují krevní oběh, uvolňují vnitřní napětí, nervový systém, svaly a klouby. Tato masáž podporuje tok prány (vitální energie v těle) a lymfy. 

2. SHIRODHARA a SHIROVASTHI - tato metoda se vyznačuje nalitím teplého medikovaného oleje na čelo. Soustředí se hlavně na oblast 6. čakry - oblast mezi obočím. Pomáhá synchronizovat mozkové vlny a uklidňovat mysl. Shirodhara je velmi příjemná masážní technika, díky které pocítíte vnitřní harmonii a vyrovnanost. 

3. Masáže POTTILI - tato metoda využívá horké kameny. Používá se k uvolnění a odstranění napjatých svalů a poškozených měkkých tkání ve vašem těle. 

 
 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára