Líčení

Ohromte každou společnost, do které půjdete. Zapůsobte svojí krásou na plese, při návštěvě divadla nebo třeba na pracovní schůzce. Každá žena chce na své okolí působit jen tím nejlepším dojmem. A když jde o společenskou událost, nastavujeme si svá měřítka na ještě přísnější úroveň. Ovládněte každou situaci svým šarmem a elegancí díky našemu dokonalému líčení.

Rezervace
>

Ať už potřebujete být nadpozemsky krásná kvůli plesu, večeři se svým milovaným nebo prostě pro svůj perfektní pocit, v našem salonu vaši krásu probudíme a ukážeme ji světu. Navíc používáme pouze kvalitní francouzskou kosmetiku, díky které vaši pleť také ošetříme a vyživíme. Vaše pleť tak nebude pouze krásná navenek, ale rozkvete také vevnitř. Stejně jako se rozbují vaše smyslnost a sebevědomí!

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

 

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára