Kosmetika

Poddejte se hýčkajícím dotekům našich profesionálů a ponořte se do magických účinků výjimečných kosmetických přípravků vytvořených francouzskými specialisty na krásu.

Rezervace
>

 

V našem salonu najdete kosmetickou péči té nejvyšší úrovně pro specifické potřeby každé pleti. Můžete se spolehnout na kompletní ošetření vaší pleti moderními metodami, a na péči exkluzivní kosmetikou předních francouzských značek Thalgo a Maria Galland. 

Pomůžeme vám s léčbou aknózní pleti, zklidníme citlivou a poškozenou kůži, a navrátíme vaší pleti šarm, projasnění a mladost. Individuálně ošetříme oční kontury, pohladíme vás revitalizačními a omlazujícími neinvazivními procedurami, vyplníme vrásky nebo vaši pleť ošetříme proti stárnutí výjimečnou mozaikovou modelovací metodou. Nechte se překvapit rychlými pečujícími účinky vysoce kvalitní francouzské kosmetiky, kterou přesně zvolíme podle typu vaší pleti.

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 
 

 

Značky se kterými pracujeme.

 

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára