Kadeřnictví

Objevte kouzlo svých vlasů a ukažte světu jejich krásu a sílu! Pod našimi rukami vznikne nádherné dílo, které si získá zaslouženou pozornost. Zdraví vlasů a jejich styling je dnes vidět na první pohled. Každá žena navíc sní o vlasech, jejichž jediným rozvlněním ohromí svého vyvoleného. Muži zase chtějí být trendy a ukázat světu, že už dávno nepatří do doby neandrtálců. Nechte nás si zakouzlit s vašimi vlasy!

Rezervace
>

Užijte si naši péči o každý pramen vašich vlasů. Chcete lehce sestříhnout, obarvit nebo kompletně změnit sestřih? Nebo chcete své vlasy posilnit, vyživit a skutečně od kořínků regenerovat? Se vším si víme rady a postaráme se o vaše vlasy přesně tak, jak potřebují. Díky kvalitní vlasové kosmetice Kérastase a L´Oréal, a díky našim vlasovým profesionálům, budete moci být sebejistí a pyšní na svůj vzhled.  

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára