Depilace

Ukažte světu krásu svého těla bez zbytečných vad na kráse. Nechte svoji pokožku prokouknout a umožněte jí volně dýchat. Krása lidského těla a jeho pokožky vyzní nejlépe pouze tehdy, když jí nic nebrání v pohledu. Skutečně hladká pokožka zbavená chloupků je nejen krásnější na pohled, ale v mnoha případech je také hygieničtější. Zbavte se tedy těchto pozůstatků našich předků elegantně.

Rezervace
>

Ať už vás trápí nadbytečné chloupky v obličeji, na rukou, v tříslech nebo třeba na zádech, v salonu Sensualité vám dokážeme efektivně pomoci. Nabízíme řadu depilačních ošetření pro různé části těla žen i mužů. Díky pečlivým a šetrným postupům tak probudíme krásu každého z vás. V hladké pokožce se budete cítit svěžeji, smyslněji a sebevědoměji.

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

 

Značky se kterými pracujeme.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára