Cvičení

Petr se už od dětství zajímá o pohyb lidského těla a spoustu času trávil pozorováním přírody a trénováním sportů. Vystudoval střední veterinární školu, kde se zabýval zdravím zvířat, lidskou výživou a především pohybem koní a psů. Z „psího fyzioterapeuta“ nakonec "přesedlal" na lidi a vzdělával se v oblasti masáží a „body & mind“, tedy ve zdravotní tělesné výchově. Dopřejte si trochu pohybu a zkuste jógu, pilates nebo spirální stabilizaci.

Rezervace
>

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.

Značky se kterými pracujeme.

Dokument 'cviceni3.htm' neexistuje.

Reference

Krásný salon s naprosto perfektním profesionálním přistupem,bylo mi s vámi krasně  Moc děkuji za vlasovou péči,byla jsem moc spokojená! Jednoduše skvělá! Moc děkuji a těším se na další návstěvu 

Jana

Hrozně moc milé příjemné a bleskové jednání, skvělé poradenství, bleskové dodání.
Jsou to zlatíčka a mohu je na 1000% rozhodně doporučit. Jsou to skvělí profesionálové. Ještě jednou mockrát za vše děkuji.

Martina

Výborné, parádní, skvělé! Co víc dodat? Zamilovala jsem se a budu se vracet!

Lucka

Perfektní!  

Klára